st-pride.sk

loading

loading

telefon: +421 905 976 793

email:alexanderfusi@gmail.com

Pon – Pia: 08:00 – 17:00

Paletové ohrádky

Účelný skladový kontajner
Domov > PALETOVÉ OHRÁDKY

VÝROBA A PREDAJ PALETOVÝCH OHRÁD


Pre záujemcov, ktorí vo svojej podnikateľskej a výrobnej činnosti pracujú so surovinami vyžadujúcimi osobitný spôsob skladovania, manipulácie a prepravy, ponúkame efektívne riešenie – paletové ohrádky. Podstatnou výhodou tohoto riešenia je skutočnosť, že pri rastúcom množstve manipulovaného tovaru nevzrastajú priamoúmerne nároky na skladovaciu plochu, čo sa v konečnom dôsledku odrazí na šetrení vzácneho a drahého skladovacieho priestoru.


Nadstavby umožňujú svojim riešením rýchlo poskladať jednoduchý, ale účelný prepravný či skladový kontajner na rôzne druhy materiálu. S takto upravenými paletami sa manipuluje bežnou zdvíhaciu technikou pri dodržaní bezpečnostných predpisov. Základným prvkom je drevený rám z masívnych dosiek, v rohoch spojený oceľovými otočnými pántami. Sú upravené tak, aby jednotlivé časti nadstavby do seba zapadali a tvorili pevný a bezpečný celok s možnosťou pridávať či odoberať jeho jednotlivé dielce. Paletové nástavce plne nahradia papierové škatule, plechové a plastové boxy.PALETOVÉ OHRÁDKY

Použitie ohrádok


V rohoch sú spojené pánty, ktoré zapadajú presne na paletu a vzájomne do seba tak, aby sa dalo použiť viac paletových nadstavieb na seba a poskladať výšku debny podľa spôsobu využitia paletovej ohrady.


Použité paletové ohrádky sú plne funkčné a môžu byť podľa dĺžky doby používania sivé alebo tmavé, pričom pri dlhšej dobe používania môžu niesť stopy opotrebovania a mierneho poškodenia, čo však nijako nenarúša ich funkčnosť a využitie.

 


Paletové ohrádky sa stavajú na seba a výšku zostavy možno ľubovoľne meniť. Nepoužívané dielce v zloženom stave zaberajú málo priestoru a možnosť ich stohovania na palete je ďalším príspevkom k šetreniu skladovacieho priestoru. Flexibilný systém paletových rámov má všetky výhody moderného vratného obalového systému.


Je to cesta štandardizovanej prepravy tovaru a prípadné poškodené rámy môžu byť jednoducho vymenené. Investičné náklady sú pomerne nízke a za normálnych podmienok môžu byť paletové rámy používané viac ako 10 rokov.NAPÍŠTE NÁM

MÁTE NA NÁS OTÁZKY ALEBO POTREBUJETE PORADIŤ?info@stpride.sk

info@stpride.sk

+421 905 976 793

Mateja Bela 2494/2 Trenčín

Copyright © 2024 ST PRIDE Group, s.r.o.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Rozumiem