st-pride.sk

loading

loading

telefon: +421 905 976 793

email:alexanderfusi@gmail.com

Pon – Pia: 08:00 – 17:00

Kartónové krabice

Distribúcia kartónov z vlnitej lepenky
Domov > KARTÓNOVÉ KRABICE

PREDAJ KARTÓNOVÝCH KRABÍC


Naša spoločnosť ponúka distribúciu kartónov z vlnitej lepenky podľa požiadaviek zákazníka. Pevnosť a odolnosť kartónov sa dá prispôsobiť na požadovanú úroveň nalisovaním vrstiev lepenky.


Ponúkame kartónové krabice z 2,3,5,7 vrstvovej vlnitej lepenky v rôznych veľkostiach, s firemným logom či s inou požadovanou potlačou. Naším hlavným cieľom je osloviť zákazníkov vo veľkoobchodnom styku, kde vieme zabezpečiť kartónové obaly za bezkonkurenčné ceny, priamo od výrobcov.


Kartónové obaly sú ideálnym riešením pre prepravu akéhokoľvek tovaru. Používajú sa ako pre jednotkové, tak pre skupinové balenie. Kartónové krabice nájdu využitie aj pri skladovaní rôznych produktov. Tovar skvele ochráni pred prachom či mechanickým poškodením. Kartónové obaly sú recyklovateľné.Kartónové krabice

Prečo kúpiť kartónové obaly?


Je tu mnoho výhod pre nákup kartónových obalov. Medzi najdôležitejšie patrí to, že kartóny majú veľkú variabilitu rozmerov a prevedení, rovnako tak majú široké spektrum využitia a je možné ich bez problémov recyklovať.


Manipulácia s nimi a ich uskladnenie je veľmi jednoduché a vďaka kvalitnému materiálu majú tiež vysokú nosnosť a pevnosť.

 


Papierové kartóny sú vhodné pre bezpečnú prepravu zásielok. Kartónové krabice sú k dodaniu v mnohých rozmeroch podľa vašich prianí a vyrábané z rôznych druhov vlnitej lepenky.


Ďalej naša spoločnosť dodáva tiež papierové preložky či ochranné kryty. V prípade záujmu zabezpečujeme aj farebnú potlač klopových krabíc.NAPÍŠTE NÁM

MÁTE NA NÁS OTÁZKY ALEBO POTREBUJETE PORADIŤ?+421 905 976 793

+421 905 976 793

info@stpride.sk

info@stpride.sk

+421 905 976 793

Mateja Bela 2494/2 Trenčín

Copyright © 2022 ST PRIDE Group, s.r.o.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Rozumiem